Závesné WC a jeho výhody

 

 

 Výhody závesného WC:

1. Elegantný vzhľad. V prípade závesného WC sú splachovacia nádržka a prívod vody skryté v stene. Závesné WC má voľný priestor pod misou. Toto riešenie pôsobí odľahčene a dáva pocit väčšieho a voľnješieho priestoru. 

2. Ľahšie sa udržuje v čistote. Pod zavesenou WC misou sa dobre stiera podlaha. Závesné WC je kompaktnejšie a zvyčajne nemá rôzne zákutia, kde by sa mohla usadzovať špina. Je praktickejšie a hygienickejšie.

3. Splachovanie a napúšťanie nádržky je tichšie, pretože nádržka je zabudovaná v stene.

4. Výška montáže WC misy je nastaviteľná. Vyšší alebo menej pohybliví ľudia isto ocenia WC misu upevnenú o pár centimetrov vyššie - tak sa lepšie sadá a najmä vstáva.

 Keramika GS    Keramika GS

Ďalšie výhody splachovacích systémov Geberit:

Úspora vody 

Môžete si vybrať z dvoch typov úsporného splachovania - systém s funkcou Štart/Stop umožňuje dávkovať množstvo splachovacej vody podľa potreby a systém splachovania pre dve množstvá vody vám dáva na výber medzi malým spláchnutím (3 alebo 4 litre) a veľkým spláchnutím (4,5 alebo 6 resp. 7,5 litrov).

Málo priestoru??? Závesné WC nezmenší priestor vašej toalety. Stena, v ktorej je zabudovaný nosný prvok zaberá práve toľko miesta ako obyčajná nástenná splachovacia nádržka. Naopak - predstena, ktorá skrýva technické inštalácie, poskytuje praktické odkladacie miesto.

Dizajn

Pzabudovaní splachovacieho systému ostane jediným viditeľným prvkom splachovania tlačidlo. Výber tvarov, farieb a materiálu je skutočne široký. Pokiaľ by ste predsa len chceli niečo unikátne, môžete si vybrať zákaznícke tlačidlo, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv.

Keramika GS  Keramika GS

Nosnosť

Montážne prvky Geberit pre závesné WC unesú bezpečne  400kg. To je väčšia záťaž než na akú sú testované stojacie WC.

Servis

Slachovacie systémy Geberit sú mimoriadne kvalitné a spoľahlivé. Pokiaľ by napriek tomu bolo nutné vykonať servisný zákrok na ventilochvo vnútri nádržky, nemusíte kvôli tomu nič búrať. Jednoducho snímete tlačidlo splachovania a otvorom, ktorý sa pod ním skrýva, sa dá ventil vymeniť.

WC v panelovom dome 

Závesné WC je možné inštalovať aj v panelovom dome s bytovým jadrom. Na tento účel slúži montážny prvok Duofix Special, ktorý sa nemontuje do zadnej steny, ale sa ukotví do podlahy a bočných stien. Takto sa dá jednoducho nainštalovať pred šachtou so stúpačkami a rozvodmi.

Odsávanie zápachov

Náročnejší používatelia určite ocenia systém DuoFresh, ktorý odsáva zápachy priamo z toaletnej misy. Odsávaný vzduch prechádza cez uhlíkový filter, kde sa prečistí a vracia sa späť do priestoru. K fungovaniu systému nepotrebujete napájanie na vzduchotechnické zariadenie. Jediné, čo potrebujete je napojenie do elektrickej siete.

Za účelom analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.