Facebook    Instagram

Vitajte v CERAMICHE FAP

 

Príbeh Fap Ceramiche začal v polovici šesťdesiatych rokov, kedy Fabbrica Artistica Piastrelle v Sassuolo začala vyrábať krásne, kvalitné podlahové a stenové dlaždice. V roku 1997 po tridsiatich rokoch úspechu na trhoch po celom svete sa spoločnosť pripojila k Gruppo Concorde, jednému z hlavných hráčov v medzinárodnom keramickom sektore. Značka Fap neskôr prešla oživením a vytvorila jasné a výrazné umiestnenie v porovnaní s požiadavkami trhu. Nové kapitoly v príbehu Fap sú stále napísané na stenách a podlahách mnohých domov po celom svete: krásny, hi-tech keramický príbeh snov.

 

POSLANIE:

Poslaním spoločnosti Fap Ceramiche je ponúknuť produkty a riešenia schopné reprezentovať a premietnuť do kúpeľne a domova osobnosť ľudí, ktorí tam žijú. Fap kolekcie kombinujú dedičstvo keramickej tradície s prehliadkou súčasného dizajnu. Cieľom je ponúknuť čerstvý zážitok z keramických obkladov stien: Fap Ceramiche je vynikajúca špičková značka schopná inovovať tým, že ponúka vyváženú zmes tradičných a moderných, technickej kvality a tvorivého nádychu. Vďaka výrobkom Fap Ceramiche, sen doma už nie je luxusom pre niekoľko vybraných , ale skutočnou príležitosťou v dosahu každého.

 

KERAMICKÁ TRADÍCIA ZÍSKA MODERNIZUJÚCI DIZAJN

Katalóg viac ako 30 kolekcií, v ktorých keramická tradícia spĺňa sofistikovaný moderný dizajn. Zdobené, farebné, leštené alebo saténové dlažby, verné reprodukcie prírodného mramoru, kameňa a dreva, mozaiky, špeciálne úpravy na dokonalé dokončenie: to sú zložky, ktoré tvoria recept na kúpeľňu vašich snov. Fap Ceramiche tiež ponúka sofistikovaný sortiment porcelánových výrobkov, v ktorých špičková technológia spĺňa požiadavky moderného dizajnu.

 

FAP MADE IN ITALY

Všetky obklady a dlažby Fap Ceramiche sú vyrábané výhradne v Taliansku. Keď si zakúpite produkt Fap Ceramiche, môžete si byť istý, že bol vyrobený pomocou technológií šetrných k životnému prostrediu a kvalitných a bezpečných materiálov.

Fap" je synonymom excelentnosti, čo predstavuje silné hodnoty, ako je inovatívny štýl a originálny dizajn, ako aj rešpektovanie životného prostredia, etika na pracovisku a kvality výrobkov.

 

FAP je ZELENÁ

Prostredie je pre nás všetkých nevyčísliteľné. Z tohto dôvodu výrobné procesy a technologický výskum vždy sprevádzali prísnu politiku v oblasti životného prostredia, spôsob myslenia, pracovania a správania sa k svetu okolo nás.